Uyanış: Büyük Selçuklu Dizisi Oyuncu Başvurusu

Yapımcılığını Akli Film ’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Emre Konuk’un oturduğu, Trt 1’de yayınlanan Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi için oyuncu başvuruları başlamıştır.

Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde oynamak için Ajans Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “eklemek istediğiniz” bölümüne Uyanış: Büyük Selçuklu dizisi yazarak gönderiniz. Göndermiş olduğunuz CV’niz en tecrübeli cast direktörlerimiz tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde oynamak için Lütfen Başvuru yapınız.

Başvuru ve Kayıtlarımız kesinlikle ÜCRETSİZDİR!

STORY AJANS Başvuru Formu

5 cevaplar
 1. Alperen Koray Çetin
  Alperen Koray Çetin says:

  Adnan Menderes Üniverstesi Turizm Fakültesi mezunuyum.
  Doğa düşkünü maceracı bir kişiligim var. Yapmaktan zevk aldığım şeyler kamp,kitap okumak, spor yapmak, hayvanlarla ilgilenmek.Setteki hayvanlar ile ilgilenebilirim. Yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum. Sizinle çalışmanın bana çok şey katacağını düşünüyorum.

  Cevapla
 2. Alperen Koray Çetin
  Alperen Koray Çetin says:

  Adnan Menderes Üniverstesi Turizm Fakültesi mezunuyum.
  Doğa düşkünü maceracı bir kişiligim var. Yapmaktan zevk aldığım şeyler kamp,kitap okumak, spor yapmak, hayvanlarla ilgilenmek.Setteki hayvanlar ile ilgilenebilirim. Yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum. Sizinle çalışmanın bana çok şey katacağını düşünüyorum. Eminim ki bu durum karşılıklı olur.Saygilarimla.

  Cevapla

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir