İçimizdeki Ateş Dizisi Oyuncu Başvurusu
Yapımcılığını Fabrika Yapım ’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Murat Onbul ’un oturduğu, Atv TV ’de yayınlanan İçimizdeki Ateş dizisi için oyuncu başvuruları başlamıştır.
İçimizdeki Ateş dizisinde oynamak için Ajans Başvuru sayfasından başvuru formunu eksiksiz doldurarak ve “eklemek istediğiniz” bölümüne İçimizdeki Ateş dizisi yazarak gönderiniz. Göndermiş olduğunuz CV’niz en tecrübeli cast direktörlerimiz tarafından detaylı bir şekilde incelenmektedir. İçimizdeki Ateş dizisinde oynamak için Lütfen Başvuru yapınız.
Başvuru ve Kayıtlarımız kesinlikle ÜCRETSİZDİR!
STORY AJANS Başvuru Formu
Cevapla
Want to join the discussion?Feel free to contribute!