Oyuncu Aranıyor

Dizi projelerinde, reklam filmlerinde ve sinema filmlerinde oynayacak profesyonel oyuncular ve yardımcı oyuncular aranmaktadır.

Bu başlık her ne kadar bir iş ilanı olarak görünse de ve size amatörce gelse bile aslında yine de bir anlamda iş ilanı statüsündedir. Çünkü oyunculuk eğlenilecek, hobi olarak yapılacak veya boş zamanlarınızı değerlendireceğiniz sıradan işlerden değildir. Oyunculuk eğer ciddi bir meslek olarak görülmediği taktirde oyunculuk yapmak isteyen kişi kesinlikle boşa kürek çekerek yerinde sayacaktır. Oyuncu olmak isteyen ve bu alanda kendini yetiştirip ve geliştirip başarılı olmak isteyen arkadaşlarımızın sayısı oldukça fazla. Biz Story Ajans olarak bu arkadaşlarımıza bir iş imkanının yanı sıra kendilerini oyunculuk hakkında geliştirmelerini sağlayacak alanlar üretmekteyiz.

Daha önceki yazımız da; Yeni yüz oyuncuların öneminden bahsetmiştik. Bu anlamda oyunculuk sektörüne girmek isteyen yeni yüz oyuncularımızı ajansımıza davet ederek, bünyemiz dahilinde yeni projelerimize yönlendirmekteyiz.

Ajansımız bünyesine kayıtlı üç bin’in üzerinde profesyonel oyuncu ve dizilerde, filmlerde kısa dialoglarla oyunculuk yapan yardımcı oyuncularımızla birlikte bu sektörde önde gelen yapım firmalarına hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz dizi projelerini, sinema filmi projelerini ve yapım firmalarını referanslar bölümünü ziyaret ederek görebilirsiniz. Story Ajans oyuncu ajansıdır, kesinlike figüran ajansı değildir.

Eğer sizde kendi yeteneğinize güveniyor veya oyunculuk hakkında çeşitli eğitimler aldıysanız, Story Ajans kadrosuna katılarak bu işi ulaşılmaz bir mecra olarak görmekten çıkp profesyonel anlamda çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

Bizimle görüşmeye gelmeden önce kesinlikle varsa CV’nizi basvuru@storyajans.com adresine göndermelisiniz veya Ajans Başvuru sayfasından başvuru formunu doldurarak, ön başvuruda bulunabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir